Om oss

Slagen Elektriske er et lokalt firma i Slagen. Kontoret ligger i Essoveien 2, ca 10 min uten for Tønsberg i Vestfold. Slagen Elektriske AS består av disse personene som er presentert kort under her. Slagen Elektriske er medlem av NELFO. Følg oss gjerne på Facebook.

Johnny Eriksen

Johnny Eriksen

Installatør og daglig leder

930 62 974
johnny@slagenelektriske.no

 

 

Henning Skedsmo

Henning Skedsmo

El-montør

Nr

Henning@slagenelektriske.no

 

 

 

Oskar Borvik Bærland

Oskar Borvik Bærland

Lærling

Krister Haraland

Krister Haraland

El-montør/Saksbehandler

Nr

Epost

Lars Øyvind Syvertsen

Lars Øyvind Syvertsen

El-montør

479 24 820
lars@slagenelektriske.no

 

 

Jenny Eriksen

Jenny Eriksen

Kontorsjef / regnskapsfører

913 12 447
jenny@slagenelektriske.no

 

 

Magne Nålby

Magne Nålby

El-montør

488 53 477
magne@slagenelektriske.no

 

 

Irene Østvang

Irene Østvang

El-montør

48 85 34 78
irene@slagenelektriske.no

 

 

Monica Kirsebom Bø

Monica Kirsebom Bø

Kontormedarbeider

Nr

Byggestrom@slagenelektriske.no